Altyapı İnşaat’tan Sorumlu Kurucu Ortak
Fatih Macit OMIS INDUSTRIES’in Altyapı İnşaat’tan Sorumlu Kurucu Ortağı olan FATİH MACİT 1976, Düzce doğumlu. 2000 yılında Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu olan FATİH MACİT aynı üniversitede İnşaat Mühendisliği Hidrolik Bölümü’nde yüksek lisans yaptı. İş hayatına Balfour Beaty Metiş …

Fatih Macit

OMIS INDUSTRIES’in Altyapı İnşaat’tan Sorumlu Kurucu Ortağı olan FATİH MACİT 1976, Düzce doğumlu. 2000 yılında Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu olan FATİH MACİT aynı üniversitede İnşaat Mühendisliği Hidrolik Bölümü’nde yüksek lisans yaptı.

İş hayatına Balfour Beaty Metiş firmasında Saha Mühendisi olarak başlayan FATİH MACİT Hektaş Şirketler Grubu’nda Şantiye Şefi oldu. 2002 yılında kariyerine İtalya’nın önde gelen ve Avrupa’nın en iyi 25 inşaat firmasından biri olan ASTALDI S.p.a.’nın Anadolu Otobanı Bolu Dağı Tünel Geçişi Saha Şefi olarak devam etti. 2002-2006 yılları arasında Superlit Ctp Boru ve San. A.Ş.’de Proje Dizayn ve Şantiye Destek Şefi olan FATİH MACİT 2006 yılında ASTALDI S.p.a.’da bu kez Planlama ve Maliyet Kontrol alanında görev aldı. 2007 yılında Libya’ya gitti. Önce Oztaş&NGCC ortak girişimi olan Abu Ziyan-Ar Ruheybat Su Temini Projesi’nin Kalite Kontrol Sorumluluğunu üstlendi, ardından Altyapı Müdürü olarak Kolin İnşaat’ta çalıştı. 2009 yılında Esen Plastik San. Ve Tic. A.Ş.’de Proje ve Saha Direktörlüğü ile başladığı çalışma hayatını, 2012-2016 yılları arasında Fabrika Müdürü olarak sürdürdü.

Yaklaşık 20 senelik yurtiçi ve yurt dışı altyapı ve inşaat alanındaki deneyiminden sonra 2018 yılından itibaren OMIS Endüstri’nin Altyapı İnşaat’tan Sorumlu Kurucu Ortaklığını üstlendi.