ÖZGÜN MAKİNE İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

Deneyim… Teknoloji… Çözüm

Omis Endüstri’yi 2018 yılında, endüstriyel proses alanında bütünsel ve fark yaratan hizmetler sunmak ve sektörün öncülerinden biri olmak hedefiyle kurduk.

Omis Endüstri olarak amacımız, firmaların ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda kârlılık ve verimliliklerini artırmak için en etkili çözümleri üretmek. Kısa zamanda, güvenilir hizmetimiz, hizmet öncesi ve sonrası teknik-danışmanlıklarımız ile tercih edilen bir firma olduk.

Deneyimli ve uzman kadromuz eşliğinde yürüttüğümüz AR-GE faaliyetleri ile sektörünün gelişimine öncülük etmeye başladık. Bugün, teknolojimiz, bilgi birikimimiz, sunduğumuz çözümler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sayesinde dünya standartlarında hizmet sunuyoruz. 

Tüm bunları yaparken dünyamızın doğal kaynaklarını sürdürülebilir kullanımını sağlamayı ve sektörümüzün geleceğine örnek bir firma olmayı istiyoruz.

Omis Endüstri ile çalışmanız için en önemli 10 neden:

*Özel çözümler sunuyoruz.

*Bütünsel çözüm anlayışımız ile çözüm ortağımıza madencilikten cevher uzmanlığına, makine tedariğinden satın almasına her alanda ve her anlamda destek veriyoruz.

*Değişken durumlar için her zaman bir planımız var.

*Uluslararası yaygın ve geniş bir iş ağına sahibiz, çözüm ortaklarımız da sektörlerinin söz sahibi şirketleri.

*Seri ve hızlı hizmet veriyoruz.

*Alanlarında deneyimli kadromuz en büyük güçlerimizden biri.

*Risk analizi ve yönetimi önceliğimiz.

*Spesifik makine ve ekipman çözümleri ayrıcalığımızın göstergesi.

*İşlerimiz aynı zamanda imzamız.

*Doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımını sağlamaya önem veriyoruz.